Pedikúra pro ženy a muže

Starý Bohumín

Moderní pedikúra

Medicinální (suchá či přístrojová) pedikúra je moderní komfortní způsob péče o nehty a kůži na nohou, při kterém není nutné nohy předem namáčet, ani používat skalpel a žiletky.

Takto provedená pedikúra je bezbolestná, velmi jemná a precizní a dokáže vyřešit i problematické odstranění silně zrohovatělé kůže na patách, léčení kuřích ok a zarostlých nehtů. 

Při ošetření nedochází na rozdíl od běžné pedikúry k narušení celistvosti kůže a je tak minimalizováno riziko poranění a infekce. Speciální systém odsávání, čištění a dezinfekce zaručuje maximální hygienu během celého ošetření.

Suchá - přístrojová pedikúra je moderní, dnes již známá metoda ošetření nohou. Je maximálně bezpečná, bezbolestná a efektivní.

Ošetření přístrojovou pedikúrou má velký význam pro diabetiky a pro další rizikové skupiny lidí např. s onemocněním žil dolních končetin, pro klienty s lymfedémem, revmatiky, onkologicky nemocné, kardiaky, těhotné ženy, klienty s mykotickými nehty, nebo poruchou srážlivostí krve, lupénkou, ekzémem apod. Tito lidé jsou rizikovou skupinou, která potřebuje speciální šetrné ošetření pokožky chodidel v rámci prevence rizik vzniku infekce.

Přístrojová pedikúra se provádí pomocí přístroje se speciálními brusnými kotoučky, které šetrně a kvalitně odstraňují tvrdou kůži, zejména v oblasti pat. Vyhlazuje drobné prasklinky v kůži a s její pomocí lze bezbolestně odstranit zarůstající nehty a kuří oka. 

Ošetření se provádí suchou cestou bez namáčení, tudíž je nulová možnost potencionálního přenosu mykotických onemocnění nehtů a kůže.

Výhodou přístrojové pedikúry je, že nemá omezení a je pro všechny bezpečná.

o mě



Jmenuji se Markéta a jsem Vaše pedikérka

adresa salónu


Náměstí Svobody 7

Starý Bohumín

kontakt

+420 735 130 500

pedimarket@post.cz